עשינו זאת בעצמינו או שלא

עשינו זאת בעצמינו או שלא


בשנים האחרונות אפשר לראות יותר ויותר זוגות שבוחרים להכין בעצמם אלמנטים שונים של האירוע. הפרוייקטים האלה יכולים להוסיף הנאה וטאצ' אישי, אך יכולים לגרום ללחץ מיותר ותוספת של עוד משימות, על המשימות הרבות שכבר קיימות.
בכדי לעזור לכם לתכנן את הזמן בצורה הטובה ביותר, ישנן משימות שעדיף שתשאירו לאנשי מקצוע את המשימות הבאות:

הפקה
קחו מפיק מקצועי שיארגן וינהל את האירוע. זה יעשה את ההבדל בין אירוע מתוקתק, מזמין ומדוייק לבין אירוע פחות מאורגן. מפיק טוב יצעד לפניכם בכדי להראות לכם את הדרך ולהנחות, יצעד מאחוריכם בכדי להשגיח עליכם שלא תיפלו, אך החשוב מכל, ילווה, יעזור, ויהיה שם איתכם ובשבילכם! אם אתם רוצים לחסוך, קחו הפקה ליום האירוע בלבד.


פרחים
את סידורי הפרחים יש להכין ממש בסמיכות לאירוע וביום האירוע עצמו. לא כל מה שנראה פשוט להכנה הוא אכן כזה. יש להכיר את עולם הפרחים בכדי לדעת איזה פרח מומלץ לשלב באירוע, אופן הפריחה והפתיחה שלהם, כמה זמן הם מחזיקים מעמד, אופן חיתוך הגבעולים וכדומה. חוסר ידיעה יכול להוביל לעבודה מרובה ולתוצאות עגומות.

עיצוב שיער
לעצב שיער לבד ביום החתונה זו משימה לא פשוטה, גם אם את מאוד מוכשרת וגם אם התאמנת ימים ושעות רבות. אם את רוצה לחסוך, מצאי ספק שתוכלי להגיע אליו למספרה. לרוב, זה זול יותר ממעצב/ת שמגיע/ה אליך.

צילום
לפני שאתם נכנעים לנושא התקציבי ונותנים לחבר או בן משפחה לצלם, זכרו שהאירוע הזה לעולם לא יחזור והתמונות הן המזכרות היחידות (למעט הזכרונות) שנשארות. ניסיון בצילום אירועים הוא קריטי – צילום נכון של הפריטים, תאורה נכונה, הדיוק, זוויות צילום ועוד. בנוסף, אם חלילה, התמונות לא ימצאו חן או שיגרם להן נזק, קשה מאוד להאשים ולתבוע מישהו קרוב שעושה לנו טובה.אוכל
אם מחליטים לעשות חתונה חברתית, בה כל אורח מביא מטעמים לטובת האירוע, הבאת קייטרינג חיצוני לא תמיד נחוצה. אולם, רוב החתונות נערכות במקומות מסודרים לקיום אירוע ולא לכל מקום מתאים להביא אוכל בייתי. אם בחרתם להביא מטעמים אישיים, יש לוודא מול מקום האירוע שהדבר אפשרי.
ב WedUs תמצאו מגוון שירותים חינמיים שיעזרו לכם לעשות דברים בעצמכם, ויוזילו לכם חלק מעלויות החתונה.

כתבות קשורות