עשר עצות מנצחות בדרך לאירוע מושלם

עשר עצות מנצחות בדרך לאירוע מושלם


נשארים בגבולות התקציב
אתם רוצים להיות הכי מקורים והכל כל כך יפה ומיוחד, אך אל תשכחו שהעלויות בהתאם ואתם נמצאים רק בתחילת הדרך. זכרו שהמטרה העיקרית של האירוע הוא הטקס – הכרזת האהבה, והכניסה בברית הנישואין. ולכן, לפני כל החלטה, שאלו את עצמיכם אם הוספה כזאת או אחרת, הכרחית ומשמעותית לאירוע ולאופיו.
 
מספר משתתפים
חולמים על חתונה קטנה ואינטימית? קחו בחשבון שלא תמיד זה מתאפשר. אתם לא היחידים בתוך העץ הגדול הזה שנקרא "משפחה". רצוי להגביל את כמות האורחים, אך צריך לדעת לבחור את המלחמות, בסופו של יום יקיפו אתכם ביום החתונה רק הקרובים אליכם. תנו למשפחה את ההנאה בכך שיקיפו אותם אלה שאוהבים אותם.
 
האורחים
האורחים שלכם באים לשמח אתכם ולהיות חלק מהיום החשוב שלכם. קבלו כל אורח באהבה והוקירו את הזמן והכסף שהוא משקיע.
 

רשימות
WedUs מעמידה לרשותכם רשימת משימות מפורטת, שתעזור לכם להתכונן לאירוע. רצוי לחלק את המשימות ביניכם. מידי פעם, קבעו פגישות מסודרות ביומן ממש כמו ישיבה בעבודה. עברו על הדברים, סמנו, גרעו והוסיפו לפי הצורך.
 
האצילו סמכויות
הפקת אירוע הינה משימה לא פשוטה ולכן זאת לא בושה לבקש עזרה. העוזרים צריכים להיות כאלה שיורידו מעליכם את הלחץ ולא יוסיפו לו, לכן בחרו אותם בקפידה. מומלץ לקחת עזרה מקצועית. מפיקת החתונות שלנו תשמח לעזור!
 
בחירת השמלה ומשקל הגוף
בעת בחירת השמלה התייחסי למשקל הנוכחי שלך, שכן אין לדעת מה יהיה משקלך ביום החתונה. בחרי שמלה שתתאים לגזרתך ולמשקלך הרגיל. השתדלי לא לרדת במשקל בצורה דרמתית בסמיכות לחתונה, שכן השמלה כבר מוכנה ותפורה לפי מידותייך.
 
חינה, מקווה ואירועים נוספים שבדרך
כל אירוע נוסף בדרך לאירוע הגדול עשוי להוסיף לחץ. אם זה כך, ולהורים חשוב לקיימם, אמרו להם שאין בכוונתכם להיכנס להפקה של אירועים נוספים. במידה ויחליטו לקיימם בכל זאת, המנעו מהתערבות בהם. הגיעו אליהם ותהנו כ"אורחים".
 
מתנות לאורחים ופתקי הוקרה
האורחים שלכם עשו מאמצים והגיעו לשמוח בשמחתכם. מתנה קטנה ו/או פתק הוקרה יעשו להם טוב על הלב. השקיעו מזמנכם, ומכספכם לטובת העניין ותתפלאו לגלות כמה זה חשוב להם וכמה הם יתרגשו מהמחווה.
 
מסיבת רווקים
כלה יקרה, זה נכון שיש מקרים שמסיבת הרווקים יוצאת מכלל שליטה. אין טעם לשבת בלחץ ולהכניס לעצמך סרטים לראש. זכרי עם מי את מתחתנת ולמה, וסמכי עליו שכנראה הוא ידע לבחור בין טוב ורע, גם בימיו האחרונים כרווק וגם כשהוא מוקף בחבורה של גברים שכל מטרתה היא רק לחגוג.
 

אנרגיות שליליות
תקופת האירוסין היא תקופה טובה, חיובית ובונה. המנעו מלהיפגש עם אנשים שמפזרים אנרגיות שליליות. בנוסף, זאת תקופה שתגלו, בצער ובשמחה, מי החברים האמיתיים שלכם, מי תומך ומי לא. היו חכמים והתרכזו באלה שעושים לכם טוב ולא באלה שמאכזבים.
 
 
 
 

 

כתבות קשורות