מה לא עושים בשבוע שלפני החתונה

מה לא עושים בשבוע שלפני החתונה

מה לא עושים בשבוע שלפני החתונה
 
עוד שבוע החתונה! נשארו הסידורים האחרונים ויאללה, שוברים את הכוס וקורעים את הרחבה!
למשימות שנשארו לך את מודעת, אבל חשוב גם לדעת מה לא כדאי לעשות...
 
שינוי תסרוקת וצביעת השיער 
מומלץ לא לשנות תסרוקת או צבע אחרי ההתייעצות עם מעצב השיער. את לעולם לא יכולה לדעת איך הם יראו והאם השינוי יתאים לך, לגוון העור ולמראה הכללי. אם את חייבת שינוי, עשי זאת כחודש/חודשיים לפני החתונה.

 
תרופות, איפור, וקוסמטיקה
מומלץ לא להחליף או לשנות תכשירי קוסמטיקה, איפור וחומרים נוספים שפוגשים את העור (כדוגמת אבקת כביסה וחומרי ניקוי). יכול להיות שאת רגישה לאחד המרכיבים ואת עלולה לפתח אלרגיה. זה נכון גם לגבי תרופות, ויטמינים וגלולות למניעת הריון.
 
טיפול פנים ושעווה
למרות שהם מבטיחים עור רענן, חלק ומחודש, מומלץ לא לעשות טיפולי פנים ופילינג בשבוע שלפני החתונה. את לא יודעת איך עורך יגיב ואיפור אינו מכסה עור מצולק, פגום ומקולף. הימנעי גם מטיפולי פנים עצמאיים (גם אם יש פצעון שאינו במקום). כמו כן, אם את לא רגילה לעשות שעווה (במיוחד באיזורים הרגישים יותר), הימנעי מכך.
 
אלכוהול, עישון, קפאין וסמים
בשבוע שלפני החתונה לא כדאי להכניס לגוף כל מיני רעלים.  זה אירוע אליו התכוננתם זמן רב, רצוי להינות ממנו ללא תוספות מסכנות. יש לא מעט סיפורים על זוגות שהקדימו את סיום החתונה כי הם לא הפסיקו להקיא או כי היו מחוייבות בפינוי רפואי.
 
אימוני כושר מפרכים ופעילויות אקסטרים
אם את רוצה להתחיל פעילות ספורטיבית, אבל לא פעילה בדרך כלל, כדאי לדחות את זה לאחרי החתונה. שרירים תפוסים, שברים ושאר מכאובים הם לא מסוג הדברים שאת רוצה לחוות כשבוע לפני החתונה ובחתונה עצמה. התמקדי בפעילות שאת רגילה ומורגלת אליה. אם את ממש מוכרחה להתאוורר קצת, צאי להליכה ברגל או ריצה בפארק.

 
שיזוף
חשיפת העור לשמש היא מסוכנת. כלה עם כוויות זה לא מראה מלבב והסבל מהן הוא עצום. אם את בוחרת באפשרות של מיטת שיזוף, שיזוף בהתזה, קרמים ומשחות למיניהם, עשי זאת מספיק זמן מראש.
 
דיאטה
זכרי שהשמלה שלך כבר מוכנה. הורדה של עוד כמה גרמים לא יעשו אותך זוהרת או יפה יותר. את ממש קרובה לאירוע ואת חייבת להיות בשיאך. אוכל הוא הדלק של הגוף והוא משאיר אותך עירנית וחיונית. הקפידי על תזונה נכונה, שתייה מרובה והימנעי מעודף סוכרים ומלח. 

תגיות :
כתבות קשורות