הזמנות לחתונה האם יש בכלל טעם להשקיע בזה

הזמנות לחתונה האם יש בכלל טעם להשקיע בזה

אז השנה היא 2017, זוגות יכולים להגיע לערב החתונה שלהם כמעט מבלי לצאת מהבית. הכל דרך מפיקת אירועים, סידורים באמצעות האינטרנט, החל מעיצוב שולחנות ועד הדמיה במשקפי תלת ממד של אולם האירועים שהם חולמים עליו ליום הגדול שלהם. אבל למרות כל החדשנות שהביא עמו  עידן המסכים, כל עניין ההזמנות לחתונה נשאר משום מה, קצת מאחור. בעבר לקראת אירועים כמו חתונה, בר מצווה ובריתות בחירת ההזמנה תפסה מקום בחשיבותה די קרוב לערב הטעימות של הקייטרינג. היינו נפגשים עם מעצב כלשהו, עוברים יחד על פונטים, ניירות מיוחדים, ומנסים לייצר לעצמנו את ההזמנה הכי מרגשת. בסוף כל העבודה הזו ולא משנה כמה התאמצנו, התוצר לרוב היה די דומה, מתאמץ להיות ייחודי, מתאמץ להיות מרגש אבל שני דברים מאוד בלטו בדמיון בין כל ההזמנות וזו העובדה שכולן עלו כלא מעט כסף וכולן נזרקו לפח דקה אחרי שימסרו לאורחים שלכם. אז איך בכלל העסק הזה ממשיך לשרוד אתם שואלים? התשובה פשוטה: הרגלים.

בכל אירוע משפחתי תמיד מוכרת ומקשה סאגת חלוקת ההזמנות. למרות שכבר די הרבה שנים עניין חלוקת ההזמנות עבר רובו לאחריותו של דואר ישראל, עדיין היו מקרים ספציפיים שבהם בני הזוג נאלצו לחרוש את הארץ כדי למסור אישית הזמנות. למה? כי תמיד תהיה הדודה הנעלבת, וכי לבר מצווה של יועדי הם הגיעו עד אלייך למסור הזמנה למרות שגרת במצפה רמון ואין שום סיבה שאתה לא תגיע אליהם ותזמין אותם אישית. אבל לא עוד. תודות לאלוהיי הוואטסאפ , גם לדודה הנעלבת כבר אין ברירה אלא להבין שככה זה עובד מעכשיו.

באתר WEDUS, זיהו את המשבר המשפחתי בשילוב הידיעה שהדפסת הזמנות זה כל-כך 1987  ולקחו את זה צעד קדימה ודאגו לאפשרות ביניים, משהו בין הודעת סמס  לבין ההזמנה המסורתית של פעם. באתר ניתן לבחור הזמנה מוכנה או להעלות הזמנה שעוצבה עבורכם ללא צורך להדפיס. כיוון שגם לזה דאגו וניתן יהיה להעביר את ההזמנות בצורה מקוונת בכמה אופנים - ועל כל השירות הזה הוסיפו גם האפשרות לניהול אישורי ההגעה בצורה ממוחשבת עם חלוקה לקבוצות כמו: משפחה, חבר'ה מהצבא, קולגות, או חברים מהמקהלה. הכל זמין, יעיל ועם מינימום גורמים חיצוניים להיות תלויים בהם. האפשרויות כל כך רבות ובטוחות שהמחשבה על להשאיר מאחור את ההזמנה המסורתית עם כל הנלווה אליה נראית כמו האופציה הטובה ביותר בימים אלו.
 

תגיות :
כתבות קשורות