שששש  מצלמים

שששש מצלמים

צילום החתונה - בחירת הצלמים המתאימים לכם

צילום הוא אחת הדרכים הטובות ביותר כדי לשמור על הזיכרונות של הרגעים היקרים ביותר לליבינו. אבל צילום הוא אמנות, וכמו כל אמנות, יש צורך באמן. עבור החתונה שלכם, תוכלו לבחור את האמן המתאים ביותר לכם בדף מגשימי החלומות באתר שלנו, ולכן ליקטנו עבורכם כמה עצות טובות!

בחירת הצלם
הבחירה בצילום אירועים באה מאהבה לתמונה, לאור, לחיים, וללכידת הרגעים הייחודיים, אינטימיים וחשובים לאנשים שנמצאים מול העדשה. המטרה בצילום חתונה היא ללכת עמוק לתוך הרגעים האלה ולחיות אותם במלואם. ביום החתונה הזוג הוא השתקפות של ההיסטוריה שלהם, זו הסיבה שאין צורך לרטש, כי התמונות תופסות רגעים אמיתיים. משחק עם אור, יצירת תמונות טבעיות, בהירות, אלגנטיות, הן המפתח לאלבום חתונה מוצלח. הצלם או הצלמת צריכים להיות קשובים, להבין את הדינמיקה של הזוג, אבל בעיקר לצלם הלב שלהם, הרגשות שלהם, ולהביא לביטוי את הרצון להציע את הזיכרונות הטובים ביותר של היום הגדול.

צילום חתונה
כאשר צלם מצלם את החתונה, איך זה הולך?
בשביל להצליח לצלם את התמונות הטובות ביותר יש צורך שהצלם או הצלמת יכירו את הזוג, את ההיסטוריה שלהם, בשביל לממש את הסיפור בצורה הטובה ביותר ולשקף את האישיות וההיסטוריה שלהם. כל חתונה היא ייחודית אך הגישה נשארת זהה: ראשית נפגשים להכיר. הצלם מציג את הדרך בה עובד, והזוג משתף את הצלם על ההכנות לחתונה שלהם, מסביר אלו סוגי תמונות הם רוצים ... בפגישה זו, הצלם לוקח את הזמן כדי לדון עם הזוג על החתונה, המסיבה, ורצף האירועים באותו היום. ביחד מכינים את היום הגדול  - אילו קרובי משפחה וחברים אסור להחמיץ, במה הזוג מעדיף שהצלם יתמקד במהלך החתונה, ובהכנות שלפני. זו הזדמנות לגלות את השמלה, האיפור, הטבעות ...זו התחלה המאפשרת לצלם ולזוג להתרגל ולהיות נינוחים אחד עם השני. מאד חשוב ברגעי ההכנות ללכוד את הרגעים משותפים עם אמא האחיות והחברות. בחתונה הצלם צריך לנסות לא להפריע לחתונה אלא להתמזג ולהיות חלק ממנה.

מהן השאלות שכל זוג צריך לשאול את צלם לפני שהם מתחייבים?
הזוג צריך לבחור צלם מקצועי שסגנונו מתאים להם.זה המפתח שמאוחר יותר לא יתחרטו בבחירתם. אסור לשכוח כי התמונות הן חשובות מאוד וילוו אותנו כל החיים, נחלוק אותן לא רק עם אלה שלא יכלו להשתתף באירוע, אלא גם עם אלה שיבואו מאוחר יותר כמו ילדים ונכדים ... לעתים קרובות אנשים עושים את הבחירה על בסיס מחיר, ויש זוגות רבים אשר אינם לוקחים את הזמן כדי ללמוד את השוק והמחירים. בחירת צלם אשר הזוג מרגיש איתו קירבה, יכולה להיות ערובה שיספק את האיכות הטובה ביותר, ואת הזיכרונות הטובים ביותר.

.

כתבות קשורות