חמש השאלות

חמש השאלות

מתחילים לתכנן חתונה – חמש שאלות של התחלה
 
החלטתם להתחתן וההתרגשות גדולה! המשימה הראשונה שעומדת לפניכם היא להחליט איזה אירוע אתם רוצים להפיק ומה יהיה האופי שלו.  
הפקת אירוע מתחילה מהתקציב. לפי התקציב ייקבע הכל. לאחר קביעת התקציב יש לבחון את כמות המוזמנים המשוערת, ולערוך תיאום ציפיות עם עצמכם. בתיאום הציפיות מומלץ לבחור את הדברים שהכי חשוב לכם שיתקיימו באירוע. בתיאום הציפיות האישי והמשותף חשוב לשאול את עצמכם חמש שאלות:
 
כמה
כמה כסף אתם מקציבים לאירוע. החליטו האם אתם בוחרים למשל לא להתחתן מיד ומקציבים מספיק חודשים לפני האירוע בכדי להפריש כל חודש סכום מסויים לטובת העניין וכיוב'.
בכל מצב, חשוב ונכון להתחשב בסכום הממוצע שמביא כל אורח, כולל האחים, החברים הקרובים וההורים (שנותנים בנדיבות גדולה יותר) בשכלול עלויות החתונה. Wedus סוגרת לכם את הפינה התקציבית. באמצעות הקמפיין שתפתחו אצלינו לצורך גיוס מתנות החתונה, ובעזרת המחשבון התקציבי שלנו תוכלו בקלות לשלוט על התקציב שהצבתם, ותוכלו לתכנן את האירוע בצורה מדוייקת יותר לפי צפי ההשתתפות.
 
מי
לאחר קביעת התקציב צריך לעשות הערכה מדוייקת (עד כמה שאפשר בנקודת הזמן הנוכחית) של כמות המוזמנים. התחילו לנהל רשימות שמיות של המוזמנים שלכם ושל ההורים משני הצדדים. את רשימת המוזמנים שלכם תוכלו להזין באתר ולעקוב אחרי אישורי ההגעה.
 
איפה
כשהנתונים לגבי כמות האורחים והתקציב נמצאים בידיכם, אפשר להתחיל לחפש מקום. בחנו היכן אתם רוצים לקיים את האירוע מבחינה גיאוגרפית. זוגות רבים נוהגים להתחשב במקום המגורים שלהם, של הוריהם ושל מרבית האורחים שמוזמנים. כמו כן, עליכם להחליט איזה סגנון של מקום אתם רוצים – גן, אולם, משולב, טבע, שטח, בית, וילה, וכדומה. 
 
מתי
עליכם להחליט באיזו עונה אתם רוצים להתחתן. מעבר להעדפות שלכם והאהבה שלכם לתקופה ספציפית של השנה, לכל עונה יש את היתרונות והחסרונות שלה ויש לקחת את זה בחשבון. בנוסף, עליכם לבדוק באם הזמן שעומד לרשותכם מספיק בכדי לתכנן ולארגן את החתונה שלכם בצורה הכי טובה ונכונה לכם.
 
מה
תחת השאלה הזאת נכנסים כל הדברים הנוספים שחשובים לכם שיתקיימו באירוע. זה המקום להכניס את כל הפנטזיות והרצונות שלכם. תתפרעו ותהיו הכי יצירתיים! יכול להיות, שבסופו של דבר לא כל מה שרציתם יתקיים, אבל לחלום תמיד מותר ואפילו חשוב.
לאחר תיאום הציפיות הראשוני, חשוב לזכור שההחלטות שמתקבלות בנקודת הזמן הנוכחית יכולות להיות להשתנות ככל שמתקדמים בתהליך הפקת החתונה. 
 
 

 
 

כתבות קשורות