ריקי קמלי  מוכשרת ברמות של כלה

ריקי קמלי מוכשרת ברמות של כלה

ערב החתונה הוא הערב הגדול של כל זוג, זהו קו הזינוק ממנו כל זוג יוצא אל החיים האמתיים ואלו הן שעות כה יפות, בהן מנסים בני הזוג להגשים את החלום שלהם ביום הגדול הזה. לחלק חשוב שתהיה מסיבה טובה, לחלק חשוב שתיזכר חוויה קולינרית וקינוחים "לא כמו של אולם אירועים" , ורוב הנשים מוצאות בערב הזה את ההזדמנות להגשים את אותו החלום שלהן מגיל קטן עם השמלה הנכונה והאיפור המדויק.
 
את ריקי קמלי,44, מאפרת מקצועית פגשתי כדי לשמוע קצת על מאחורי הקלעים של עסקי החתונות ואיפור הכלות בערב הגדול שלהן.
לריקי קילומטראז'  מפואר של 13 שנה, החל בהפקות טלוויזיה, פרסומות, אופנה ועד כלות ומלוות ביום החתונה, ריקי למדה את המקצוע בסטודיו של עדה לזורגן ובמהלך עבודתה בהפקות השונות הבינה מיד ש"זה זה".
 
סביב מראה הכלה בערב החתונה יש די הרבה התעסקות, שמלה, מדידות , איפור ניסיון, תסרוקת ניסיון ועוד, הסבירי לנו את חשיבות בחירת המאפרת לערב הזה.
 
למאפרת יש משקל רב על החוויה שעוברת הכלה ביום הזה, היא מלווה את הכלה מספר שעות לפני האירוע ולעיתים גם באירוע עצמו, זהו יום מאד מרגש ולחוץ ולכן חשוב שהמאפרת תהיה מקצועית, נעימה ושהאווירה תהיה רגועה ונינוחה וכמובן שהאיפור יחמיא לה ושבסה"כ הכלה תאהב את התוצאה הסופית.
 
חתונת חורף חתונות קיץ, את לוקחת את זה בחשבון כשאת בוחרת את סגנון האיפור של הכלה שלך לערב הזה?
 
יותר ממה שעונות השנה הן בעלות השפעה על בחירת האיפור, מדובר על טרנדים עונתיים. הסגנונות והטרנדים מוכתבים בדרך כלל על ידי מותגי האיפור והקוסמטיקה הגדולים, אך כמובן שכמו באופנה-אם סגנון מסוים מוכתב הקיץ הזה, זה לאו דווקא אומר שהוא מתאים לסגנון האישי של כל כלה. חשוב מאוד לקחת את הטרנד והעונה בחשבון אבל לא בכל מחיר. צריך להתאים את האיפור לנתונים הפיזיים ולסגנון של הכלה יש הבדל כמובן גם בין חתונות ערב או חתונות בוקר, לרוב בחתונות בוקר או צהריים האיפור יהיה עדין יותר.
 
אומרים שחתונה ישראלית וכלה ישראלית שונה מחתונות וכלות בחו"ל, זה נכון? הזדמן לך לאפר כלות מעבר לים?
 
כן בהחלט, איפרתי מספר כלות מחו"ל, אני בהחלט יכולה למצוא הבדלים בניהן בעיקר בסגנון. הכלות מחו"ל אוהבות לרוב מראה איפור עדין וטבעי יותר, לעומת כלות ישראליות שאוהבות לרוב מראה יותר דרמטי.
 
איזה מיתוס חשוב לך לנפץ סביב איפור כלות ובכלל?
 
המיתוס החוזר על עצמו גם בקרב כלות וגם שחקניות ודוגמניות שהזדמן לי לאפר הוא המיתוס אודות הקונסילר. קונסילר הוא מוצר הנועד לטשטש כהויות בעור בעיקר מתחת לעיניים. חשוב לדעת שהסיבות לעיגולים הכהים מתחת לעיניים לרוב תלויות בנו, עישון, חוסר שינה, חוסר בשתיית מים אבל ישנם מקרים שגם לגנטיקה יש יד בעניין . הרבה נוטות  לחשוב שקונסילר בהיר יטשטש את הכהויות, יש מקרים שקונסילר רק מחמיר את המצב. קונסילר בהיר על עור כהה יביא לתוצאה של עור אפור, משהו שאנחנו מאוד לא רוצות שיקרה. אגב בתמונות ניתן לראות את התוצאה
הזו בבירור, גם אם זה מרגיש לכן טוב ונכון, תחת עדשת המצלמה ובתאורה שונה ניתן לראות תוצאה אחרת לגמרי ואז כבר מאוחר מדי.
 
אומרים שכל הכלות יפות ומיוחדות אבל האם יש איזו כלה לאורך השנים שאת זוכרת במיוחד?
 
לפני ארבע שנים בערך הגיעה אלי דרך המלצה כלה שאינה מתגוררת בארץ, באחד הביקורים שלה קבענו איפור ניסיון ונפגשנו. היא הגיעה אליי עם הרבה חששות כי היה לה חשוב להישאר היא ולשמור על איפור כמה שיותר טבעי ועדין. לאחר שני איפורי ניסיון, איפרתי אותה ביום החתונה, היא הייתה אחת הכלות היותר יפות שאיפרתי והיא קיבלה המון מחמאות על האיפור באותו הערב. התמונה שלה הופיעה על כרטיס הביקור שלי.
 
לכלות שעומדות להתחתן בקרוב, יש משהו שהן יכולות לעשות היום עם העור כדי להגיע לתוצאה טובה יותר ביום האירוע?
 
ודאי, בתקופה שלפני החתונה מומלץ להקפיד על שתיה מרובה של מים, שתיה מרובה עושה פלאים לעור הפנים שלנו, להשתדל לישון מספיק שעות בלילה ולהימנע מאכילת מזון תעשייתי ומעובד. חשוב מאוד לא להתעסק עם עור הפנים, כשבוע לפני החתונה' להימנע מטיפולים קוסמטיים, שעווה וכו' ולהימנע משימוש בקרמים או מוצרים חדשים אחרים כדי למנוע מקרים של רגישות ואלרגיה.
 
מה המוטו שלך והדברים שאת מקפידה עליהם?
 
ראשית אני נוהגת להשתמש במוצרים איכותיים בלבד, מהמותגים הגדולים והמקצועיים שיש בתחום. דבר שני, כל מוצר חדש שאני משתמשת בו אני מנסה קודם על עצמי כדי לבדוק עמידות, איכות וכדומה. חשוב לי מאוד להיות קשובה ללקוחות שלי ולתת להן לבטא את עצמן ולהגשים את החלום שלהן, את האגו אני משאירה בבית, בכלל ובעבודה בפרט, וחשוב לי מאוד שכל כלה תראה הכי טוב שאפשר בערב הזה כי כל אחת מהן היא כרטיס הביקור שלי והאינטרס שלי שהן תיראנה במיטבן די זהה לרצון שלהן להיראות הכי טוב שיש ביום הזה.
 
לסיום, ליווי והכוונה של אשת מקצוע הוא קריטי להצלחת מראה הכלה ביום חתונתה. את ריקי, כמו אנשי מקצוע אחרים,
ניתן למצוא ברשימת הספקים המומלצים של WedUs

תגיות :
כתבות קשורות