נשמח לשמוע ממפיקת החתונות  

אתם תתרכזו בלהיות חתן וכלה,
מפיקת החתונות תדאג לכל השאר

WedUs seperator

"כבר סגרת קייטרינג?" ; "עוד לא עשיתם מדידות? איך עוד לא עשיתם מדידות!" ; "אם לא תסגרו מקום עכשיו זה יעלה לכם הון!!!"; הם רק חלק מהדברים שאם עוד לא שמעתם, אתם כנראה תתחילו לשמוע בקרוב... כולם רוצים לעזור, אבל  בתוך שגרת החיים שצריך להמשיך לנהל ולצד ההתרגשות שאתם חווים, כל המידע הזה עלול לפעמים לבלבל, להלחיץ ולהוציא את הכיף מכל האירוע. והיי! זאת החתונה שלכם, וזה צריך להיות כיף!
בשנים האחרונות, יותר ויותר זוגות מבינים ששילוב גורם מקצועי בהפקת החתונה יכול לסייע להם להפוך את הפקת האירוע המורכב לפשוט מאוד, מלחיץ פחות ומשתלם הרבה יותר. מפיקת חתונות מביאה איתה את כל הידע, הכלים והקשרים כדי לעזור לכם לצלוח את ההכנות שלפני, ולעוף גבוה ביום החתונה: 
Wedding Planner 1

יש לה ניסיון

אתם מתחתנים פעם אחת (חמסה חמסה) - מפיקת החתונה כבר חיתנה עשרות זוגות! הניסיון שלה בכל הקשור לניהול מו"מ מול ספקים, ההיכרות שלה עם השוק, עם סוגי האירועים ואפילו עם סוגי החמות והמחותנים יכולה לחסוך לכם כסף, אנרגיות ולא מעט כאב ראש.

יש לה רעיונות

מה שמתאים לזוג אחד, לא בהכרח מתאים לכם. למפיקת חתונות טובה יש סל רעיונות מגוונים ואת היכולת להציע ולתת לכם בדיוק את מה שאתם מחפשים על מנת ליצור אירוע מדויק ובעיקר – אירוע שהוא אתם.

היא יודעת לנהל תקציב

מפיקת חתונות יודעת טוב יותר לנהל את תקציב החתונה, ולרוב, יש לה מחירים טובים יותר מול הספקים ככה תוציאו את המקסימום בהתאם לתקציב שלכם ותורידו מהראש חרדה אחת פחות.

היא מכירה את השוק

שוק החתונות רווי ספקים, רעיונות, חידושים והמצאות. המילה האחרונה נאמרה אתמול וכדי לעמוד בקצב האפשרויות אתם צריכים לעזוב את כל מה שאתם עושים ולהתרכז בזה. בשביל מה? מפיקת חתונות מכירה ספקים מתחומים שונים ויודעת את יתרונותיהם וחסרונותיהם. היא חיה את זה. תנו לה לעשות את העבודה בשבילכם. 
 

היא תלווה את האירוע

אומייגד אומייגד. היום הגדול הגיע. טוב עוד לא.. אבל הזמן יטוס לכם... ביום החתונה עצמו, מפיקת החתונה תהיה שם בשביל לדאוג לה-כל. שהאוכל יהיה חם, שהצלם יצלם, שלסבתא יהיה איפה לשבת ושאתם תאכלו ותשתו לפני. ושלא תשכחו את הטבעת. כל הדאגות – עליה. כל הפאן – עליכם. .

היא תנהל את האירוע

אל תתבלבלו. מנהל אירוע שיוצב באירוע מטעם המקום אינו מנהל מטעמכם. הוא ידאג שהכל יתקתק בגזרה שלו אבל כדי לשמור על האינטרסים שלכם, גם בתהליך ההפקה וגם בערב עצמו כדאי להיעזר במפיקה מטעמכם.

Wedding Planner 2
 

היא מדהימה, אבל גם אתם!

רגע חשוב לנו לעצור ולהזכיר לכם, שאתם לגמרי יכולים לעשות את זה לבד! אתם לא הראשונים ולא האחרונים שמתחתנים ולהפיק בעצמכם זה סיפוק בלתי רגיל. אבל, אם אתם חוששים, לא בטוחים שתצליחו להתמודד עם הלחץ והפרטים הקטנים או עמוסים בשגרת היומיום, יש לכם אפשרות להוריד מעליכם את ההתעסקות ובזמן שנותר, לעבוד על הזוגיות....אנחנו נשמח לספק לכם שירות ייעוץ ללא עלות!  

מפיקת החתונות שלנו יודעת בדיוק איך להפיק לכם אירוע מושלם!

רונית וסולי, מפיקת החתונות של WedUs, היא מפיקת אירועים (בישראל ובקליפורניה) עם ותק של למעלה מ- 13 שנים. היא חיה ונושמת את עולם האירועים כבר שנים רבות ונהנית מכל רגע, אוהבת את האנדרנלין, אוהבת לתכנן, לבנות ולמצוא פתרונות יצירתיים לכל בקשה וצורך, אוהבת את האנרגיות ומתרגשת מכל שלב. כל אירוע הוא יחיד ומיוחד עבורה שכן היא יוצרת אותו מראשית הדרך, מלווה אתכם לאורך כל המסע ומוציאה את החלום אל הפועל ביום האירוע.

רונית מפיקה את האירועים מתוך אהבה למקצוע. היא תחלוק איתכם את הסודות הכי כמוסים, תתן לכם את הטיפים הכי טובים, תייעץ ותתמוך. תצעד יחד איתכם במסע הקסום תמיד עם חיוך ותתרגש יחד איתכם כאילו זה האירוע הפרטי שלה.