1013

רונית וסולי מפיקת חתונות

הוסיפו למועדפים

אנו מתמחים בהפקת אירועים וחתונות ולוקחים אחריות כוללת, משלב הרעיון ועד לסיומה המוצלח של החתונה. המומחיות שצברנו ומערכת היחסים המיוחדת שנרקום איתכם מאפשרים לנו להעניק לכם: שירות אישי וצמוד, פתרונות יצירתיים, איכותיים ומקצועיים, הבנה עמוקה לצורכיכם המיוחדים, גמישות רבה בהיענות לבקשותכם והתאמה מדוייקת של הפעילות לקהל היעד והתקציב. בנוסף לחתונות הדתיות-מסורתיות (אורתודוכסית), הצוות שלנו מתמחה גם בחתונות אלטרנטיביות: חתונות גאות, חתונות חילוניות, חתונות רפורמיות, חתונות מחודשות ועוד.
אם תכננתם וארגנתם לבד את החתונה שלכם נעמיד לרשותכם מפיקים מקצועיים שיגיעו ליום האירוע בלבד, ישמרו על האינטרסים שלכם מול כל נותני השירות ויוציאו את חלומכם אל הפועל. יש לנו את הידע, הכלים והכישורים לעשות זאת בצורה הטובה ביותר! ניקח מכם את כל "כאבי הראש" ונדאג לכל הפרטים בצורה מדוייקת ואיכותית, במטרה להפוך את האירוע שלכם למושלם.
אם הנכם גרים בתפוצות, אבל בוחרים להפיק את האירוע שלכם בארץ, נפיק לכם אירוע יחיד ומיוחד! יש לנו ניסיון של למעלה מ-10 שנים בהפקת אירועים בארצות הברית, ונשמח לשלב באירועים שלכם את התרבות, החיים והמנהגים מהיבשת הגדולה.
אנחנו כאן בכדי להגשים לכם את החלומות!

1007